EUKA wil de nieuwe drone-economie helpen versnellen, verbreden en verdiepen door een ‘gids’ of ‘loket’ te zijn voor de vele betrokken bedrijven en organisaties.

Vanaf 2017 werkt EUKA met een clusterteam dat zich zal focussen op vier deelaspecten

Wetgeving

We informeren onze leden over de regelgeving rond drones en geven beleidsadvies op basis van hun input aan de overheid.

Matchmaking

Zowel online via social media als offline via lerende netwerken, evenementen en opleidingen zetten we in op het bij elkaar brengen van alle stakeholders in de drone-industrie.

Van idee tot markt

We faciliteren de verschillende community’s om ideeën te genereren en uit te werken tot een marktklaar project.

Internationaliseren

Via buitenlandse missies en stands op beurzen brengen we de Vlaamse drone-industrie de wereld rond.

Mark Vanlook

Drone Cluster Manager

mark.vanlook@euka.org
+32 495 58 71 65

View Mark Vanlook's profile on LinkedIn

Kevin Logist

Drone Community Manager

kevin.logist@euka.org
+32 472 42 05 79

View Kevin Logist's profile on LinkedIn

Sandy Dingemans

Drone Cluster Assistant

sandy.dingemans@euka.org
+32 11 96 27 31

View Sandy Dingemans's profile on LinkedIn

Peter Dedrij

Business Development Manager DronePort

peter@droneport.eu
+32 494 50 66 60

View Peter Dedrij's profile on LinkedIn

Ludo Guisson

Head of Training Syntra Limburg

ludo.guisson@syntra-limburg.be
+32 473 98 99 21

View Ludo Guisson's profile on LinkedIn

Guy Verhoeven

Guy Verhoeven

Founder UAV Professionals België community

info@skycan.be
+32 478 56 34 79

View Guy Verhoeven's profile on LinkedIn

Francis Knudde

Francis Knudde

International Manager

francis.knudde@euka.org
+32 478 830 372

View Peter Dedrij's profile on LinkedIn

Pin It on Pinterest